Reviews Huisje aan de kust

jeroen wijtenburg Populair

In Reviews Zonnedauw 175 weergaves

Woonplaats: capelle aan den ijssel

Gezelschap: 2 pp

Uw ervaring: heerlijke vakantie

Aanbevelen ?

Locatie:
Service:
Prijs/Kwaliteit:
Accommodatie:
Kindvriendelijk:
Hygiëne:

lijstje suggesties

Cardia Schellekens Eigenaar Populair

In Reviews Zonnedauw 133 weergaves

Woonplaats: Gemert

Gezelschap: 2 volwassenen, 1 kind (11)

Uw ervaring: Goed

Aanbevelen ?

Locatie:
Service:
Prijs/Kwaliteit:
Accommodatie:
Kindvriendelijk:
Hygiëne:

Bernd Dietrich Populair

In Reviews Egelantier 694 weergaves

Woonplaats: Herzogenrath

Gezelschap: 2 Volwassene

Uw ervaring: Top Bungalow, ruim, schoon

Aanbevelen ?

Locatie:
Service:
Prijs/Kwaliteit:
Kindvriendelijk:
Hygiëne:

Sehr schöner Bungalow in eingeschlossenem Grundstueck. Sauber,ruhige Lage ...gerne wieder

Paula Verhoeven Populair

In Reviews Zonnedauw 1243 weergaves

Aanbevelen ?

Wij hebben een super week gehad. Lekker dicht bij het strand en op een goede afstand van leuke stadjes zoals Vlissingen en Zierikzee. Heerlijk om even lekker te genieten in eigen land. Wij gaan zeker terug komen bij jullie huisjes.

Guus Boots Populair

In Reviews Zonnedauw 1126 weergaves

Aanbevelen ?

Een fijn huis op een rustige plek, veel ruimte, goed ingericht, kortom heerlijk om er even tussenuit te zijn.

Tessa Lotz Populair

In Reviews Zonnedauw 1094 weergaves

Aanbevelen ?

Heerlijke plek om er even uit te zijn in eigen land. Zeker nu in Coronatijd is dat heel prettig. De locatie zo dicht bij de zee is echt geweldig! Wij komen zeker terug!

Anita van Dooren Populair

In Reviews nl 1280 weergaves

Fijne tuin. Daarnaast ook goed omheind i.v.m de honden een pre. Lekker dichtbij het strand. Omdat vanaf 1 oktober de honden vrij op het strand mogen maakt deze periode gunstig. Nadeel is wel dat 1 oktober nu op een maandag viel, en volgend jaar op dinsdag. Eigenlijk zou de afspraak dat honden vanaf de eerste week in oktober vrij op het strand mogen beter zijn. Voor ons is het niet alleen voor onszelf vakantie maar ook voor de honden. Verder is er genoeg te doen in de omgeving. We hebben ons goed vermaakt, Leuke stadjes zoals Veere en Middelburg bezocht, goede restaurantjes. Het Watersnoodmuseum in Ouwerkerk was erg indrukwekkend door hoe persoonlijke verhalen werden weergegeven, echt een aanrader. Wij waren er nog niet uitgekeken toen het museum ging sluiten.